Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Manşet Haber Girişi: 05.04.2021 - 19:03, Güncelleme: 01.01.1970 - 02:00

68. yılımızı kutladık

 

68. yılımızı kutladık

1954 yılında kurularak kesintisiz 68 yıldır yayınlanan gazetemizin kuruluş yıldönümü okuyucularımıza kutlu olsun.
1954 yılında kurulan gazetemiz, gazetecilik ilkelerine ve etiğine bağlı kalarak objektif haberler ve hür yorumlarla okuyucularımıza ulaşmıştır. Gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutlama vesilesiyle Vali Ali Arslantaş gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette yerel basının ulusal basınla birlikte halkın haber alması kousunda çok önemli bir görev ifa ettiklerini işaret ederek; “Burdur Gazetesi 68 yıllık yayın hatıyla ülkemizdeki sayılı ve saygın gazetelerden birisi. 68 yıl boyunca aralıksız bir gazeteyi yayınlayıp, yaşatmak büyük bir başarıdır. Ben bu başarıdan ötürü Gazetenin İmtiyaz Sahibi Adnan Taraşlı’nın nezlinde gazetenin kurucusu Mustafa Kemal Taraşlı’yı rahmetle anıyor, Burdur Gazetesi camiasını kutluyorum. Koronavirüsün yarattığı salgınla mücadele konusu yerel basının önemini bir kez daha ortaya çıkardı. Çünkü yerel basın, illerde yöneticiler ve kurumlar ile halk arasında en iyi ulaşım ve iletişim araçlarından birisidir. Pandemi konusunda halkımızın duyarlılığı ve desteğiyle başarılı bir süreç yaşadık. Bundan sonra da aynı duyarlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz. Ben tekrar Burdur Gazetesi’nin 68. kuruluş yıldönümünü kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Doğru bilgi ve haberin vatandaşlara aktarılması noktasında, sorumluluğu olan aynı zamanda çok büyük bir emek isteyen bir hizmeti yerine getiren basın kruluşları toplumun vazgeçilmez unsurlarıdır.” dedi. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz gazetemizin kuruluşunun 68. yıldönümünü kutlama ziyaretinde 1954 yılında kurulan Burdur Gazetesi’nin objektif habercilik ve hür yorum anlayışıyla vatandaşları bilgilendirdiğini, kurumlar ile vatandaşlar arasında güvenilir habercilik iletişimi sağladığını belirterek, “gazetecilik etiği çizgisinde yayın yapan Burdur Gazetesi’nin daha nice yıllara aynı anlayışyla ulaşmasını dileyerek başta Burdur Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Adnan Taraşlı olmak üzere gazete camiasını kutladı. Burdur Belediyesi olarak kovid-19’dan kaynaklanan salgına karşı verdikleri mücadelede Burdur Gazetesi’nin önemli destek ve katkısını gördüklerini bu vesileyle de ayrıca teşekkür ettiğini” söyledi. Önceki dönemler Belediye Başkanımız Sebahattin Akkaya, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yeni Gün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kürşat Tuncel, gazete çalışanları, Burdur Valiliği Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hasan Taşdemir, Çağdaş Burdur Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Hasanali Daldal, DHA Burdur İl Temsilcisi Mesut Madan, Burdur esnaflarından Mahmut Kalkan gazetimizi ziyaret ederek, kuruluşumuzun 68. yıldönümünü kutlayarak başarı dileklerini ifade ettiler.    Telefonla arayarak kuruluş yıldönümümüzü kutlayan okurlarımıza, gönderdikleri çiçeklerle günümüzü kutlayan MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’a, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik’e, Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp’e ve ARFEN Kolejine teşekkür ediyoruz. Burdur Gazetesi
1954 yılında kurularak kesintisiz 68 yıldır yayınlanan gazetemizin kuruluş yıldönümü okuyucularımıza kutlu olsun.

1954 yılında kurulan gazetemiz, gazetecilik ilkelerine ve etiğine bağlı kalarak objektif haberler ve hür yorumlarla okuyucularımıza ulaşmıştır.

Gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutlama vesilesiyle Vali Ali Arslantaş gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette yerel basının ulusal basınla birlikte halkın haber alması kousunda çok önemli bir görev ifa ettiklerini işaret ederek;

“Burdur Gazetesi 68 yıllık yayın hatıyla ülkemizdeki sayılı ve saygın gazetelerden birisi. 68 yıl boyunca aralıksız bir gazeteyi yayınlayıp, yaşatmak büyük bir başarıdır. Ben bu başarıdan ötürü Gazetenin İmtiyaz Sahibi Adnan Taraşlı’nın nezlinde gazetenin kurucusu Mustafa Kemal Taraşlı’yı rahmetle anıyor, Burdur Gazetesi camiasını kutluyorum. Koronavirüsün yarattığı salgınla mücadele konusu yerel basının önemini bir kez daha ortaya çıkardı. Çünkü yerel basın, illerde yöneticiler ve kurumlar ile halk arasında en iyi ulaşım ve iletişim araçlarından birisidir. Pandemi konusunda halkımızın duyarlılığı ve desteğiyle başarılı bir süreç yaşadık. Bundan sonra da aynı duyarlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz. Ben tekrar Burdur Gazetesi’nin 68. kuruluş yıldönümünü kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Doğru bilgi ve haberin vatandaşlara aktarılması noktasında, sorumluluğu olan aynı zamanda çok büyük bir emek isteyen bir hizmeti yerine getiren basın kruluşları toplumun vazgeçilmez unsurlarıdır.” dedi.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz gazetemizin kuruluşunun 68. yıldönümünü kutlama ziyaretinde 1954 yılında kurulan Burdur Gazetesi’nin objektif habercilik ve hür yorum anlayışıyla vatandaşları bilgilendirdiğini, kurumlar ile vatandaşlar arasında güvenilir habercilik iletişimi sağladığını belirterek, “gazetecilik etiği çizgisinde yayın yapan Burdur Gazetesi’nin daha nice yıllara aynı anlayışyla ulaşmasını dileyerek başta Burdur Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Adnan Taraşlı olmak üzere gazete camiasını kutladı. Burdur Belediyesi olarak kovid-19’dan kaynaklanan salgına karşı verdikleri mücadelede Burdur Gazetesi’nin önemli destek ve katkısını gördüklerini bu vesileyle de ayrıca teşekkür ettiğini” söyledi.

Önceki dönemler Belediye Başkanımız Sebahattin Akkaya, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yeni Gün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kürşat Tuncel, gazete çalışanları, Burdur Valiliği Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hasan Taşdemir, Çağdaş Burdur Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Hasanali Daldal, DHA Burdur İl Temsilcisi Mesut Madan, Burdur esnaflarından Mahmut Kalkan gazetimizi ziyaret ederek, kuruluşumuzun 68. yıldönümünü kutlayarak başarı dileklerini ifade ettiler.   

Telefonla arayarak kuruluş yıldönümümüzü kutlayan okurlarımıza, gönderdikleri çiçeklerle günümüzü kutlayan MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’a, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik’e, Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp’e ve ARFEN Kolejine teşekkür ediyoruz.

Burdur Gazetesi

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve burdurgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.