Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
() - | Haber Girişi: 15.04.2021 - 13:49, Güncelleme: 01.01.1970 - 02:00

UCİM’den Milli Eğitim Müdürü Çay’a ziyaret

 

UCİM’den Milli Eğitim Müdürü Çay’a ziyaret

Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği(UCİM) Burdur İl Koordinatörü Buket Şimşek Arslan ve üyesi Güzide Bilgiç, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay’ı ziyaret etti.
Ziyarette, ‘Çocuklar susmayacak, UCİM yanlarında olacak’ sloganıyla yola çıkan Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin çocuk istismarlarının önlenmesi amacı ile eğitim, toplumsal, bilinçlenme ve farkındalık projeleri üzerinde çalışmayı amaçladığı iletildi. UCİM Burdur İl Koordinatörü Buket Şimşek Arslan ve Üye Güzide Bilgiç ziyaret ile ilgili açıklamalarında; “UCİM Burdur İl Koordinatörlüğü olarak Burdur İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre Çay'ı makamında ziyaret ettik. Desteği ve işbirliği için teşekkür ederiz.” Dediler. UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği’nin misyonu; -Çocuk istismar ve ihmali konusunda disiplinler arası kongre, konferans, seminer, eğitim çalışmaları ve benzeri toplantılar düzenler. -Çocuk istismar ve ihmali konusunda yayın yapar veya bu alanda yayın yapan kişi veya kuruluşlarla işbirliği sağlar. -Çocuk istismar ve ihmali ile ilgili çalışma ve bilimsel araştırmaları destekler. -Amaçları doğrultusunda gerek ulusal, gerekse uluslararası kuruluşlarla ve gerçek ve tüzel kişilerle işbirliği yapar. -Çocuk istismar ve ihmalini önleme konusunda kamuoyu yaratmak amacıyla kitle iletişim araçlarından yararlanmak için ilgili kuruluşlarla işbirliği yapar. -Çocukların yetişmesi eğitilmesi ile ilgilenen kişilerle bu alanda hizmet veren kuruluşlarda çalışanlara gerektiğinde danışmanlık yapar. -Çocukların haklarını koruyan kuruluşlarla işbirliği yapar. -Çocuk istismarı mağdur çocukların şikayet, takip ve hukuki her türlü iş ve işlemlerinde mağdurlara destek olur, ilgili işlemleri takip eder. Hatice Dursun    
Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği(UCİM) Burdur İl Koordinatörü Buket Şimşek Arslan ve üyesi Güzide Bilgiç, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay’ı ziyaret etti.

Ziyarette, ‘Çocuklar susmayacak, UCİM yanlarında olacak’ sloganıyla yola çıkan Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin çocuk istismarlarının önlenmesi amacı ile eğitim, toplumsal, bilinçlenme ve farkındalık projeleri üzerinde çalışmayı amaçladığı iletildi.

UCİM Burdur İl Koordinatörü Buket Şimşek Arslan ve Üye Güzide Bilgiç ziyaret ile ilgili açıklamalarında;

“UCİM Burdur İl Koordinatörlüğü olarak Burdur İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre Çay'ı makamında ziyaret ettik. Desteği ve işbirliği için teşekkür ederiz.” Dediler.

UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği’nin misyonu;

-Çocuk istismar ve ihmali konusunda disiplinler arası kongre, konferans, seminer, eğitim çalışmaları ve benzeri toplantılar düzenler.

-Çocuk istismar ve ihmali konusunda yayın yapar veya bu alanda yayın yapan kişi veya kuruluşlarla işbirliği sağlar.

-Çocuk istismar ve ihmali ile ilgili çalışma ve bilimsel araştırmaları destekler.

-Amaçları doğrultusunda gerek ulusal, gerekse uluslararası kuruluşlarla ve gerçek ve tüzel kişilerle işbirliği yapar.

-Çocuk istismar ve ihmalini önleme konusunda kamuoyu yaratmak amacıyla kitle iletişim araçlarından yararlanmak için ilgili kuruluşlarla işbirliği yapar.

-Çocukların yetişmesi eğitilmesi ile ilgilenen kişilerle bu alanda hizmet veren kuruluşlarda çalışanlara gerektiğinde danışmanlık yapar.

-Çocukların haklarını koruyan kuruluşlarla işbirliği yapar.

-Çocuk istismarı mağdur çocukların şikayet, takip ve hukuki her türlü iş ve işlemlerinde mağdurlara destek olur, ilgili işlemleri takip eder.

Hatice Dursun

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve burdurgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.